Rezidence BRAUNEROVA

BRAUNEROVAPopis lokality:

Nový moderní bytový dům se 14 byty se nachází v jedné z velmi žádaných lokalit Prahy. Dům se nachází v klidné ulici Braunerova, Praha 8. V blízkosti parku Pod Korábem. V okolí najdete veškerou vybavenost, restaurace, školy, školky, lékárny, obchody, divadla, nemocnice, dětské hřiště. Zastávka tramvaje 150 m. Metro ,, B“Palmovka  4 minuty jízdy tramvají. Nedaleko sportovní a volnočasový areál Thomayerovy sady, a další velké množství zeleně spojené s komfortem centra města a vybavenosti.

Popis domu:

Moderní komorní bytový dům se 14 byty je vybaven výtahem renomované značky Schindler. Lze přikoupit samostatnou garáž, nebo parkovací stání. Při stavbě byly použity poslední technologie a kladen důraz na komfort, životnost a estetiku.Vybavení bytových jednotek:

Vnitřní dveře: Vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi – bílé, EBC lakované, vysoce odolné.
Podlahy:  Kvalitní plovoucí podlahy EGGER .
Koupelna: Značkové zařizovacími předměty, vodovodních baterie Grohe. 
WC: Geberit pod omítkový.
Koupelny a WC: Velkoformátová rektifikovaná dlažba a obklad. Samozřejmostí jsou měřiče spotřebované vody, stejně tak domovní telefon.

Vytápění:

Každá bytová jednotka má vlastní plynové etážové topeníprogramovatelným termostatem,  který umožní nastavení denního režimu vytápění. Možnost zcela individuálního programování vytápění zvýší tepelnou pohodu a přinese nemalé úspory nákladů na vytápění. Rozvody topení v provedení z mědi.   

Svítidla:

V koupelnách a na WC jsou již osazena designová LED svítidla.

 

zpět